Connect with us

Egzotinės kelionės

Kai kuriems kelionės į Turkiją yra egzotinės ir jie nenori patyrinėti kitų žemynų. Tačiau vis daugiau lietuvių skiria didesnius biudžetus atostogoms ir pasirenka įvairiausias šalis. Keliauti galima ne tik po Europą, kelionių agentūros siūlo pasirinkti įvairiausias šalis. Norite netaupyti ir keliauti po visą pasaulį? Tuomet siūlome šalis, kurios yra įspūdingo gražios:

 • Kalbant apie egzotines keliones, būtina paminėti Tailandą. Šis pasaulio kampelis gali sužavėti kiekvieną. Šalis turi išskirtinę kultūrą, maistą. Tailandas turi ką parodyti turistams, todėl ši šalis yra geras pasirinkimas tiems, kurie mėgsta egzotines keliones.
 • Apie Malaiziją turbūt daugelis lietuvių neturi daug žinių. Daugelis žino, jog šalis yra Azijoje, tačiau retas gali papasakoti apie Malaiziją daugiau. Galbūt tuomet apsimoka aplankyti šią šalį? Aplankius Malaiziją, galima pamatyti įvairiausių įdomių vaizdų ir patirti nuotykių.
 • Norite prabangios kelionės? Tuomet rinkitės Singapūrą. Singapūras brangi ir moderni šalis. Aplankyti šią šalį verta, nes galima pamatyti įvairiausių gražių šalies kampelių.
 • Pasirinkti Jungtinius Arabų Emyratus išdrįs ne kiekvienas. Šalis turi savo taisykles, todėl kai kurie mieliau renkasi kitas šalis. Jungtiniai Arabų Emyratai išsiskiria prabanga. Todėl šią šalį aplankyti tikrai verta. Galima pamatyti įvairiausių įdomių vaizdų ir patirti daug nuotykių.
 • Egzotinės kelionės gali būti ne tik į Aziją. Galima pasirinkti kitus žemynus. Ką manote apie kelionę į Meksiką? Ši šalis garsėja dėl kuriamų telenovelių, tačiau pasirinkti šią šalį galima ne vien dėl to. Turbūt daugelis yra girdėję, o gal net ragavę, išskirtinę meksikietišką maistą. Kelionė gali būti gardi ir įdomi.
 • Kelionė aplink Karibų jūrų šalis gali būti įdomi, todėl pasirinkti tikrai apsimoka. Kaina yra nepigi, tačiau galima pamatyti įvairiausius gražius kampelius, todėl tai geras pasirinkimas.
 • Šri Lanka yra idealus pasirinkimas poilsiui. Domina poilsinės kelionės? Tokiu atveju apsimoka pasirinkti Šri Lanką. Šalis išsiskiria savo grožiu, aplinka tiesiog atpalaiduoja ir kiekvienam leidžia negalvoti apie rūpesčius ar kitus dalykus.

Egzotinės kelionės

Pasirinkti galima įvairiausias šalis. Tačiau kiek kainuoja egzotinės kelionės? Pigūs skrydžiai yra retai pasiūlomi, pasirinkus egzotines keliones. Mokėti brangiai reikia ir už kitus dalykus, todėl kelionės yra nepigios. Dažniausiai kainos svyruoja apie 2 000 – 3 000 eurų. Kainos yra brangios, todėl pasirinkti reikia šalį, į kurią norisi keliauti. Geriau nesirinkti kelionės, jeigu kelionė nedomina ir neatrodo įdomi. Norite mokėti pigiau ir sutaupyti? Tuomet pasinaudokite patarimais:

 • Pasirinkti kelionių agentūras yra naudinga, kadangi nereikia planuoti kelionės. Tačiau ar verta rinktis kelionę, už kurią reikia mokėti brangiai, jei ne visi lankomi objektai domina? Rinktis reikia kelionę, kuri bus įdomi. Mokant brangią sumą, reikia mėgautis kiekviena kelionės minute. Todėl geriausia rasti kelionę, kuri bus įdomi. Nesirinkite kelionės, jeigu patinka šalis, tačiau nepatinka kelionės pasiūlymas. Renkantis kelionę reikia neskubėti ir pasirinkti geriausią pasiūlymą.
 • Kelionė kainuos pigiau, jeigu bus taupoma. Mokėti reikia brangiai už skrydį, nakvynes, ekskursijas, todėl galima taupyti kelionės metu. Nebūtina pasirinkti brangiausių valgių, pirkti brangias prekes. Kelionės metu įdomu išmėginti įvairiausius patiekalus, tačiau nebūtina pasirinkti brangiausių. Galima sutaupyti keliaujant, reikia tik pasistengti nesirinkti brangių paslaugų ir patiekalų.
 • Norite sutaupyti, tačiau kelionės metu nenorite taupyti? Tuomet stebėkite kelionių agentūrų pasiūlymus ir užsisakykite kelionę paskutinę minutę. Galima rasti įvairių gerų pasiūlymų. Reikia tik stebėti pasiūlymus ir neskubėti rinktis. Patiko kelionės pasiūlymas? Neskubėkite rinktis. Galbūt keleivių nebus daug, todėl kelionių agentūra pasiūlys akciją. Pigiau įsigyti kelionę galima, tačiau ne visada. Gali būti, jog kelionė bus paklausi, todėl kelionių agentūra nesiūlys akcijų.
 • Brangu mokėti už skrydžius, todėl geriau pasirinkti keliones, kurios trunka 14 dienų ar daugiau. Tokiu atveju reikės mokėti brangiau, tačiau bus daugiau laiko praleidžia norimoje šalyje. Pasirinkti brangų skrydį neapsimoka, jeigu kelionė truks 5 dienas. Renkantis yra svarbu atkreipti dėmesį į tai, kiek laiko bus praleidžiama pasirinktoje šalyje.

Rinktis egzotines keliones reikia atidžiai, kadangi jos brangios. Tačiau tokios kelionės leidžia patirti įvairius įspūdžius, todėl pasirinkti jas apsimoka. Egzotika suteikia malonius įspūdžius. Pasirinkti egzotines keliones verta. Pradėkite planuoti kelionę dabar ir leiskite sau patirti nuotykių ir įspūdžių.

Naujausi straipsniai

Lankomumas
Kategorijos

Archyvas

Komentarai