Connect with us

Kelionės po Lietuva

Dažnai žmonės pasirenka keliones ne po užsienį, o po Lietuvą. Akivaizdu, kelionės po Lietuva yra pigesnes, o ir pamatyti tikrai yra ką. Todėl į užsienį veržiasi ne visi. Tačiau keliauti po Lietuvą yra gerokai brangiau negu kai kuriems gali pasirodyti. Lietuvoje yra daug gražių objektų, kuriuos galima pamatyti nemokamai. Todėl tie, kurie mėgsta meną, gamtą, domisi istoriją, ras ką aplankyti nemokamai ir galės mėgautis nebrangiomis atostogomis. Tačiau kurortų mėgėjai gali tikrai nusivilti keliaudami po Lietuvą. Kainos Klaipėdoje, Nidoje yra nelabai pigios. Todėl poilsiautojai gali ir nesutaupyti keliaudami po Lietuvą. Kokias atostogas pasirinkti, jog būtų galima mokėti pigiai? Lietuvoje yra daug vietų, kurias galima aplankyti nemokamai.

Norite keliauti pigiai? Tuomet pasinaudokite naudingais patarimais:

  • Pradėkime nuo to, jog kiekviename mieste galima apsilankyti nebrangiai. Net ir pačioje Nidoje galima pamatyti daug vietų nemokamai. Reikia žinoti tik kokias vietas pasirinkti. Būtent nuo to ir turėtų prasidėti kelionių paieškos. Pasidomėkite, ką galima aplankyti Lietuvoje. Lietuva turi daug nedidelių miestelių, kuriuose galima pamatyti gražių vietų. Todėl ieškant yra svarbu pasidomėti įvairiais miestais. Nemokamos kelionės gali būti turiningos, reikia tik pasidomėti, kur verta apsilankyti.
  • Keliaujant yra svarbu atsipalaiduoti. Todėl pasirinkti reikia vietas, kur būtų malonu apsilankyti. Galima pasirinkti įvairiausias keliones. Pigiausia yra lankytis vietose, kur galima apsilankyti nemokamai. Tokių vietų Lietuvoje yra daug, tačiau ne visiems tai bus įdomus. Pigios kelionės yra nebūtinai nemokamos kelionės. Galima pasirinkti nebrangią kelionę baidarę, oro balionu ar net kruiziniu laivu. Reikia tik palaukti, kol bus pasiūlytos akcijos. Dažnai yra siūlomi geri pasiūlymai net ir sezono metu. Todėl net ir vasarą galima plaukioti kruizu už pigesnę kainą.
  • Norite keliauti pigiau? Tuomet pasiimkite kuo daugiau draugų. Dažniausiai žmonės po Lietuvą keliauja transporto priemone. Keliaujant kartu su draugais gali būti gerokai pigiau. Todėl yra naudinga pasikviesti šeimą ar draugus į kelionę. Dar pigiau yra keliauti dviračiu. Pasirinkus pigią kelionę, galima sutaupyti ir skirti daugiau pramogoms. Kelionės autobusu yra irgi nebrangus ir dažnai pasirenkamas variantas.
  • Galbūt mėgstate brangias pramogas? Tokiu atveju sutaupyti yra sudėtinga, tačiau galima rasti įvairių pasiūlymų. Galima pasirinkti paskutinės minutės pasiūlymus. Tokie pasiūlymai dažniausiai yra naudingi, kadangi siūloma pigesnė kaina. Galima rasti daug pasiūlymų internete ir sutaupyti.

Kelionės po Lietuva

Po Lietuvą keliauti galima ne tik nebrangiai, bet kartais ir nemokamai. Todėl žmonės dažnai pasirenka keliones po Lietuvą. Lietuvoje galima pamatyti daug gražių vietų, reikia tik žinoti, kur apsilankyti. Dažnai pasirenkamos šios vietos:

  • Nida yra gerai žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Šį miestą renkasi turistai iš užsienio, todėl lietuviai dažniausiai vengia net pasidomėti Nidos mieste esančiomis kainomis. Tačiau Nida gali būti geras pasirinkimas tiems, kurie nori apsilankyti gražiame mieste ir turiningai praleisti dieną. Juk nebūtina atostogų planuoti savaitei. Galima smagiai praleisti šeštadienį ar bet kurią kitą dieną. Nidoje galima aplankyti Parnidžio kopą ir daugelį kitų gražių vietų.
  • Dažnai žmonės pasirenka Anykščius. Šiame mieste yra įvairiausių vietų, kurias galima aplankyti. Medžių lajų takas, Burbiškio dvaras, labirintų parkas, apžvalgos bokštas Bijeikiuose ir daugelis kitų vietų leis turiningai praleisti laisvalaikį. Pažintinės kelionės dažnai yra gerokai įdomesnės nei poilsinės kelionės. Todėl pasirinkti Anykščius tikrai naudinga, nes galima pamatyti daug gražių vietų.
  • Vos tik išgirdus apie Druskininkus, daugeliui iš karto atsiranda asociacijos su pažintinėmis kelionėmis. Tačiau Druskininkuose galima aplankyti daugybę įvairių vietų nemokamai. Galima aplankyti Grūto parką ir daugelį kitų vietų. Šis miestas yra gražus, todėl aplankyti naudinga ne tik tiems, kurie mėgsta atsipalaiduoti, bet ir tiems, kuriuos domina pažintinės kelionės.
  • Kelionės po Lietuvą yra dažnai pasirenkamos. Žmonės vis dažniau renkasi ne tik didžiuosius miestus, bet ir mažesnius. Tačiau sostinės pamiršti nereikėtų. Didieji miestai tai ne tik brangūs apartamentai ir klubai. Vilniuje galima nemokamai apsilankyti daugelyje vietų ir pamatyti gražų miestą. Vingio parką, Gedimino pilį, Aušros vartus ir daugelį kitų vietų tikrai verta pamatyti.
  • Kalbant apie didžiuosius miestus, būtina paminėti Kauną. Kauno botanikos sodas, atominis bunkeris, Pyplių piliakalnis, Pažaislio vienuolynas gali daugeliui sukelti stiprias emocijas. Šios vietos yra išskirtinės ir jas verta pamatyti.

Lietuvoje galima pamatyti daug įdomių vietų, todėl kartais verta pasilepinti nebrangiomis kelionėmis ir aplankyti įvairius miestus.

Naujausi straipsniai

Lankomumas
Kategorijos

Archyvas

Komentarai