Mediniai langai ir jų techninės charakteristikos

Vienas dažniausiai užduodamų klausimų, tai kokie mediniai langai geriausi?  Vieno teisingo atsakymo nėra. Medinių langų profiliai niekuo nenusileidžia plastikiniams langams. Pagrindas išsirinkti tinkamiausius langus būstui. Specialistai rekomenduoja gerai išanalizuoti namo apšiltinimo sistemą. Atlikus analizę, bus galima tiksliau suprasti koks profilis geriausiai tinka jūsų namui. Kai kurios medinius langus parduodančios kompanijos siūlo meistrų vizito į namus paslaugą. Patyręs meistras atvyksta į vietą ir individualiai jūsų namui išrenka langų profilį. Kaip ir perkant plastikinius langus, taip ir užsisakant medinius langus nevertėtų orientuotis tik į kainą ar tik į kokybę. Ieškokite konkurencingo pasiūlymo. Langus perkate ne vieneriems metams, todėl nereikia skubėti juos pirkti. Konsultuokitės su specialistais ir išsirinkite geriausius medinius langus.

Mediniai langai nuosavam būstui

Kada nusprendžiate nusipirkti plastikinius ar medinius langus nuosavam būstui, tada reikia nuspręsti koks bus biudžetas. Medinių langų profilių yra išties daug, todėl ir jų kaina gali skirtis kelis kartus. Kaip jau minėjome, užsisakykite specialistų konsultaciją ir išsirinkite tai, kad subalansuota individualiai jums. Ar mediniai langai yra brangūs? Klausimas, kuris taip pat gana dažnai girdimas. Natūralu, kad klientai užduoda tokį klausimą. Aišku, mediniai langai yra kažkiek brangesni, nes jų gamyboje naudojamos brangesnės žaliavos. Natūralus medis kainuoja, tačiau tokie langai sukuria didesnį jaukumo pojūtį.

Mediniai langai ir montavimo subtilybės

Negalima sakyti, kad mediniai langai Kaune yra montuojami išskirtinai ar jų montavimas labai sudėtingas.  Viskas priklauso kas montuoja. Meistrai, kurie ne pirmus metus dirba langų montavime, gerai supranta kiekvieno produkto specifinius niuansus, todėl gali gerai sumontuoti langus. Nerekomenduojame rinktis montavimo specialistus, kurie šį darbą atlieką pirmą kartą, ar turi patirties tik plastikinių langų montavime. Mediniai langai, dėl specifinės medžiagos, medžio yra montuojami skirtingai nei plastikiniai langai. Būtina žinoti medžio savybes.

Kiek kainuoja mediniai langai?

Medinių langų kainos priklauso nuo lango išmatavimo, profilio, medžiagų. Mediniai langai gali būti gaminami iš įvairaus medžio, tad jų kainos gali ženkliai skirtis. Taip pat didelę įtaką kainai daro medinių langų profiliai. Kaip ir plastikiniai, taip ir mediniai langai gali būti 2,3,4 stiklų. Kuo storesnis langas, tuo didesnį šilumos sulaikymo parametrai. Aišku, nepamirškite, kad toks produktas turi būti parinktas individualiai jūsų būstui. Meistrai turi įvertinti daug kriterijų, kad galėtų pasiūlyti tinkamiausia medinių langų profilį.