Connect with us

Slidinėjimas

Patinka slidinėti? Tuomet pradėkite planuoti kelionę jau dabar! Neretai išgirstame žmonių nuomonę, kuri yra nepagrįsta. Kas pasakė, jog slidinėjimas yra brangi pramoga? Turbūt ne kartą teko girdėti apie tai, jog žmonės renkasi brangias slidinėjimo kelionės užsienyje. Kelionės po Lietuvą tai ne tik pažintinės ir poilsinės kelionės. Lietuvoje galima pasirinkti įvairiausias pramogas. Tarp jų yra ir slidinėjimas. Norite pigiai slidinėti? Tuomet rinkitės šias keliones:

 • Vilniuje yra daugybė pramogų. Mėgstantiems slidinėti pasisekė, nes Vilniuje yra daugybė vietų, kur galima nebrangiai slidinėti. Vilniaus Vingio parkas yra dažnai pasirenkama slidinėjimo vieta. Pasirinkti galima ir daugelį kitų vietų. Slidinėti Vilniuje galima ir žiemos metu, ir visais kitais sezonais. Slidinėjimo mėgėjai gali pasirinkti Vilnių bet kuriuo sezonu.
 • Slidinėjimas Vilniuje skamba smagiai, tačiau kai kuriems reikia važiuoti šimtus kilometrus, jog būtų pasiekta sostinė. Todėl svarbu žinoti, jog Lietuvoje galimi ir kiti variantai. Gyvenate Žemaitijoje? Tuomet Plungės rajone esančios žiemos trasos yra geriausias pasirinkimas. Žemaitijoje galima slidinėti smagiai ir nebrangiai.

Lietuvoje yra nemažai slidinėjimo trasų, tačiau kai kurie nori keliauti ir išmėginti įvairias trasas:

 • Lenkija yra visai netoli, todėl slidinėjimui tai geras pasirinkimas. Slidinėti Lenkijoje yra nebrangu, todėl pasirinkti apsimoka. Lenkijoje galima rasti įvairiausias trasas, kurios leis patirti malonius pojūčius ir smagiai praleisti dieną.
 • Galbūt domina šiek tiek egzotinės kelionės? Tuomet Australija yra geras pasirinkimas. Pasirinkus šią šalį galima pamatyti daug gražių vietų ir išmokti slidinėti! Daugeliui Australija asocijuojasi su vandens pramogomis, tačiau šioje šalyje galima pasirinkti įvairias pramogas. Australijoje yra daug slidinėjimo kurortų, kurie leis atsipalaiduoti ir pramogauti.
 • Slidinėjimui lietuviai dažnai pasirenka netoli esančias šalis. Olandija yra dažnas pasirinkimas. Pasirinkti Olandiją yra naudinga, nes šalis suteikia galimybę išmėginti įvairias trasas ir pamatyti gražių vietų.
 • Slidinėjimo mėgėjai dažnai pasirenka Italiją. Šią šalį naudinga aplankyti, nes galima rasti įvairių trasų.
 • Pasirinkti galima įvairiausias šalis. Slidinėti galima daugelyje šalių, todėl mėgstantys keliauti gali pasirinkti vis kitą šalį.

Slidinėjimas

Kai kurie slidinėja, nes nori išbandyti ką nors naujo, kitiems patinka slidinėti, todėl kartais pasirenka slidinėjimo kurortus. Tačiau yra ir tokių, kuriems slidinėjimas yra mėgstamiausias užsiėmimas. Dažnai tokie žmonės nesidomi mėgėjų trasomis. Tiems, kurie mėgsta adrenaliną, siūlo išskirtines vietas:

 • La Chavanette yra slidinėjimo trasa, kur nusileidimo ilgis yra 200 metrų. Šią trasą išmėginti norėtų daugelis, tačiau gali tik tie, kurie yra profesionalūs slidinėtojai. Slidinėjimo trasa yra Prancūzijoje, Avoriaz mieste. Mėgstantiems slidinėti verta išmėginti šią trasą. Tačiau svarbu žinoti, jog neįleidžiami neprofesionalūs slidinėtojai. Profesionaliems slidinėtojams La Chavanette slidinėjimo trasa yra geras pasirinkimas.
 • Grand Couloir yra dar viena Prancūzijoje įkurta slidinėjimo trasa. Mėgstantiems ekstremalų slidinėjimą tai idealus pasirinkimas.
 • Austrijoje įkurta slidinėjimo trasa Harakiri yra dažnas pasirinkimas. Ši trasa yra dažnai padengta ledu, todėl slidinėjimas suteikia išskirtinius pojūčius.
 • Face de Bellavarde sulaukia ypatingo dėmesio. Ši trasa įrengta 1992 metų Olimpinėms žaidynėms vyrų rungtims.
 • Pasirinkti galima ir daugelį kitų pavojingų trasų. Tačiau prieš renkantis yra svarbu atkreipti dėmesį, jog daugelis šių trasų yra skirtos profesionalams. Todėl nereikėtų jų rinktis tiems, kurie yra mėgėjai.

Pasirinkti slidinėjimo trasą gali bet kuris žmogus. Net ir tie, kurie nemoka slidinėti. Dažnai slidinėjimo trasose yra siūlomos pamokos tiems, kurie nemoka slidinėti ir nori išmokti. Slidinėjimo pamokos yra geras pasirinkimas, tačiau svarbu atidžiai rinktis slidinėjimo trasą. Kai kurios slidinėjimo trasos yra skirtos patyrusiems slidinėtojams, todėl reikia atidžiai rinktis, jog būtų galima pasirinkti nesudėtingą slidinėjimo trasą. Atsargiai rinktis slidinėjimo trasas turėtų ir tie, kurie moka slidinėti, tačiau yra neprofesionalūs slidinėtojai. Kartais slidinėtojai pervertina savo gebėjimus ir renkasi sudėtingas trasas. Rinktis reikėtų atidžiai, kadangi slidinėjant galima susižeisti. Geriausia mėgėjams rinktis slidinėjimo trasas, kurios yra skirtos neprofesionaliems slidinėtojams. Slidinėjimo trasą reikia rinktis atidžiai, jog būtų malonu slidinėti ir būtų galima atsipalaiduoti.

Slidinėjimas yra smagus ir įdomus užsiėmimas. Kartais slidinėjimas yra daug įdomesnis nei pažintinės kelionės. Slidinėti yra nebrangu ir smagu. Pasirinkti slidinėjimą apsimoka tiems, kurie mėgsta aktyvias pramogas.

Naujausi straipsniai

Lankomumas
Kategorijos

Archyvas

Komentarai